امکانات نرم افزار بایگانی، مدیریت اسناد و دانش کاج

ابزار های مدیریتی

نرم افزار بایگانی اسناد کاج

مدیریت فرآیند


نرم افزار بایگانی کاج با بهره گیری از یک موتور قوی امکان تعریف فرآیند های مختلف درون سازمانی را در دل خود جا داده است که امکان پیاده سازی راحت تر آن را در سازمان فراهم می‌سازد.

نرم افزار بایگانی اسناد کاج

گزارش ساز


ابزاری کاربردی برای کاربران فراهم می‌سازد تا از تمام فعالیت‌های صورت گرفته بر روی مستندات و مدارک سازمان گزارش جامعی دریافت کنند.

نرم افزار بایگانی اسناد کاج

فرم ساز


ابزاری مفید در اختیار کاربران برای طراحی فرم قرار می دهد تا فرم هایی دسته بندی شده و منظم داشته باشند. فرم های طراحی شده می توانند به عنوان ابزاری کارآمد جهت اکتساب ساخت یافته اسناد و مدارک مورد استفاده قرار گیرند

نرم افزار بایگانی اسناد کاج

کارهای خودکار


نرم افزار مدیریت و بایگانی اسناد کاج قابلیت تعریف و ایجاد وظایف گوناگونی را برای هر فرآ یند دارد. بدین گونه که می‌توان بعد از بارگزاری اسناد در بخش خاصی امکان ایجاد رویداد خاصی و تعریف شده‌ای را برای آن بوجود آورد.

نرم افزار بایگانی اسناد کاج

عملیات با چند فایل


کاربران می‌توانند گروهی از فایل‌ها و اسناد را در نرم افزار حذف، جا به جا و کپی نمایند

نرم افزار بایگانی اسناد کاج

نگهداری تاریخچه و نسخه گذاری اسناد


نرم افزار بایگانی اسناد کاج امکان تغییر مدارک و اسناد را فراهم می‌سازد و برای بهبود مدیریت آن‌ها امکان نسخه گذاری را مهیا کرده است تا به این طریق با حفظ نسخه های پیشین اسناد روند بروز رسانی آن‌ها را به کاربر نمایش دهد.

امنیت و ارتباطات

نرم افزار بایگانی اسناد کاج

پشتیبانی از ایمیل


نرم افزار کاج با ذخیره ایمیل کاربران می‌تواند ایمیل‌های دریافتی را به همراه ضمیمه آن ها نمایش دهد. امکان نمایش ،ذخیره و بازیابی ایمیل ها در فضای کاری نرم افزار برای کاربران مختلف وجود دارد.

نرم افزار بایگانی اسناد کاج

پشتیبانی از مجموعه آفیس


در مجموعه آفیس می‌توانید به صورت افزونه نرم افزار کاج را اضافه کنید تا به صورت مستقیم تمام اسناد بوجود آمده در داخل سامانه ذخیره گردد.

 نرم افزار بایگانی اسناد کاج

پیام رسان داخلی


امکان ارسال پیام بین کاربران به منظور اطلاع از تمام رخداد ها، روند ها و گردش کارهای موجود در سازمان فراهم می‌آورد. با استفاده از این افزونه کاربر مد نظر و یا گروهی از کاربران از یک یا چند رخداد مطلع شده و روند پیش بینی شده برای آن را عملیاتی می‌سازند.

نرم افزار بایگانی اسناد

اکتیو دایرکتوری


سسیستم مدیریت اسناد کاج قابلیت اتصال به اکتیو دایرکتوری های سازمان ها و شرکت های مختلف را دارد.

نرم افزار بایگانی اسناد

ارتباط بین اسناد


این افزونه به کاربر کمک می‌کند تمام اسناد و فایل‌های مرتبط با یک سند را به آن متصل نموده و یک لینک ارتباطی ساده ای را برای سهولت در دسترسی به آن‌ها بوجود آورد.

نرم افزار بایگانی اسناد

تکنولوژی وب درایو


به منظور سهولت در استفاده از نرم افزار، کاربر به سادگی می‌تواند تمام اسناد و مدارک موجود در سیستم را در رایانه شخصی خود در قالب یک درایور مستقل دسترسی داشته باشد.

دسترسی

نرم افزار بایگانی اسناد

جستجو


کاربر به سادگی می‌تواند در این قسمت در داخل سند، پوشه، رایانامه، یادداشت، دانشنامه و تبادل نظرات بیان شده بین کاربران مختلف جستجو را انجام دهد.

سیستم مدیریت اسناد و دانش کاج

پیش نمایش اسناد


تمام فرمت‌های مختلف از جمله پی دی اف، مجموعه آفیس ، ویدئو،تصاویر و غیره در نرم افزار قابل مشاهده می باشند

سیستم مدیریت اسناد و دانش کاج

کلمات کلیدی و تگ گذاری


تمامی اسناد و مدارک بایگانی شده در نرم افزار قابلیت تگ گذاری و تعیین کلمات کلیدی را دارند. این اقدام در تسریع پیدا کردن یک سند خاص در مدت زمان کوتاهی با استفاده از موتور قدرت مند جستجو امکان پذیر می‌باشد.

سیستم مدیریت اسناد و دانش کاج

ویرایش مستقیم


امکان ویرایش مستقیم اسناد و مدارک بارگزاری شده در محیط نرم افزار را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بدون سپری کر دن زمان برای دانلود مجدد و ویرایش داخل سیستم خود، این کار را راحت تر و سریع تر در خود نرم افزار انجام دهند.

نرم افزار بایگانی کاج

ویرایشگر


امکان ایجاد فایل، افزودن و ویرایش اسناد را در نرم افزار بایگانی کاج فراهم میکند. با استفاده از پردازشگر متنی قابلیت های ویراستاری در داخل سیستم به صورت یکپارچه ایجاد شده است.

 سیستم مدیریت اسناد و دانش کاج

تعیین سطح دسترسی


سیستم مدیریت و بایگانی اسناد کاج بستر امنی را برای نگهداری، پشتیبانی و دسترسی کاربران بخش های مختلف مهیا می‌سازد. می‌توان برای هر کاربر و یا گروه کاربری(بخش ها و معاونت ها) دسترسی خاصی به فایل ها و اسناد مختلف تعریف کرد و در صورت نیاز سلب دسترسی انجام داد.